Nie chcę spędzić “walentynek” samotnie w domu. Moje koleżanki planują wyjścia ze swoimi chłopakami. Owszem jest ktoś z kim bardzo bym chciała spędzić ten dzień, ale nie wiem jak to zorganizować. Tworzymy wspólną paczkę, w której są pary i “nie pary”, ale nigdy nie spotkaliśmy się tylko “we dwoje”. Czy możecie mi coś poradzić.
Natalia, lat 16

Rozumiem, że nie tylko nie chcesz spędzić “walentynek” sama w domu, ale przede wszystkim chcesz je spędzić z kimś konkretnym. To oczywiste, że nie zapytasz się tego chłopaka czy spędzi z Tobą dzień zakochanych, ale i on może nie mieć odwagi, zapytać o to samo Ciebie.

Mam dobre wieści, w Twoim pytaniu jest już rozwiązanie tej sytuacji. Skoro spędzacie wspólnie czas w “swojej” paczce znajomych, można zorganizować wspólne walentynki. Warto o pomoc poprosić przyjaciółki. Takie wyjście razem przyjaciół, może być nie tylko atrakcyjne finansowo, ale przede wszystkim wśród grona znajomych zawsze jest weselej, zawsze się coś dzieje, bo macie wspólnie więcej pomysłów.

Zajrzyj na nasze porady o Pomysły na randki. Tam znajdziesz pomysły nie tylko na wspólny wypad dla całej grupy znajomych, ale w ogóle inspiracje na ten wyjątkowy dzień. Zobacz nasze porady co do ubioru jak i również cenne czego czego nie robić na randce. Możesz też zerknąć na kilka odnalezionych przez nas pomysłów na to, jak samodzielnie zrobić wyjątkową kartkę walentynkową! I na koniec, przeczytaj nasz artykuł , a może uda się Tobie znaleźć odpowiedź, na pytanie czy zakochanie to miłość.

Ola, pedagog

Share

Artykuły pokrewne