Pewnie nie spodziewasz się, że możesz wpłynąć na losy całej grupy młodych ludzi, a jednak - przeczytaj jak.

akademia milosci sofia

dawid i inni

W Bułgarii średni wiek inicjacji seksualnej to 16 lat (w Polsce 19), prawny wiek przyzwolenia na seks wynosi 14 lat, a na 1000 urodzeń przypada 1400 legalnych aborcji.

Polscy kapucyni, prowadzący jedyną katolicką parafię w Sofii chcą przekonać młodych Bułgarów, że można żyć inaczej. Że prawdziwa miłość, trwały związek, radość rodzicielstwa są możliwe.

Zaproszeni przez nich przed wakacjami, poznaliśmy tę młodzież i wiemy, że mają ogromny potencjał.

Zobaczyliśmy też ogrom możliwości samego narodu, ich piękną kulturę która obecnie przesiąkła kulturą śmierci. Usłyszeliśmy fantastyczne bałkańskie rytmy muzyczne, zepsute wulgarnymi tekstami (czałga).

Mamy poczucie misji. Mamy pragnienie służby tym ludziom. Mamy też wypracowanych wiele narzędzi, które mogą pomóc zrealizować ten stłamszony potencjał i wydobyć ich piękno. To wymaga czasu, odnalezienia klucza do ich sposobu spostrzegania świata, jednak czujemy, że to możliwe i potrzebne.

To już drugi raz w tym roku, gdy Akademia Miłości - projekt portalu pytam.edu.pl, pokazujący wartość prawdziwej, trwałej miłości, zagości w Sofii.

Jedziemy, by dać zaangażowanym osobom w Bułgarii nadzieję i siłę, powiew świeżości i inspiracji. By pomóc im stworzyć realne narzędzia i perspektywę na lepsze jutro dla ich dzieci.

Aby dzielić się tym, co mamy najlepszego - naszymi doświadczeniami, inspiracjami, naszą miłością - potrzebujemy realnych środków na podróż i materiały.
Całkowity koszt Akademii to 5000 złzestaw gry akademia milosci

#LepszeJutroBułgarii #AkademiaMilosci

Twoje 30 złotych - to koszt wydrukowania jednego zestawu gry edukacyjnej dotyczącej budowania trwałego związku miłości.
Twoje 50 zł - to koszt wydrukowania zestawu pomocy szkoleniowych dla jednej grupy.
Twoje 100 zł - to nasz jeden bilet na lotnisko, z Poznania/Kłodzka.
Twoje 300 zł to nasz jeden bilet lotniczy w jedną stronę.
Twoje 800 zł - to całkowity koszt podróży jednej osoby.

my bulgariaPlanujemy też spędzić trochę czasu na bułgarskiej poczcie, żeby wysłać Wam pocztówki - każdy Darczyńca otrzyma od nas pocztówkę z naszego grudniowego wyjazdu!

Liczymy na was!

Bogna, Aleksandra, Dobrochna i Dawid

Prosimy o wpłatę na konto z dopiskiem "darowizna na działania statutowe Fundacji":
BZ WBK 38 1090 1476 0000 0001 1625 0228

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii
ul. Konarskiego 6/4 61-114 Poznań

Ostatnie wpłaty:

Monika z Krakowa- 100 zł

Maciej z Gdańska - 25 zł

Paweł z Warszawy - 100 zł

Grzegorz - 100 zł.

Laura - 25 zł

Aktualizacja listy i licznika codziennie o 20.14!

ZEBRALIŚMY JUŻ:

Artykuły pokrewne