Ubranie to ważna rzecz, to pierwsze wrażenie, które możesz wygrać, lub skreśli cię na pierwszy rzut oka.

Jeśli chodzisz na co dzień w sportowych ubraniach, a nagle ubierzesz się formalnie będziesz i wyglądać i zachowywać się sztucznie. Ubierz się w rzeczy czyste, pachnące i nieco staranniej niż zwykle, jednak w Twoim stylu.

ProTip dla dziewczyn: Zmiana normalnej dziewczyny w seks-bombę za pomocą ubrania i makijażu to tylko urocza hollywodzka fantazja. W rzeczywistości, jeśli założysz ubranie kompletnie obce twojej naturze będzie ci niewygodnie i będziesz zachowywać się sztucznie.

ProTip nr 2 dla dziewczyn: Najprostszy sposób na wyglądanie kobieco i pociągająco to założenie spódnicy lub sukienki. Dobre jest stosowanie zasady Marylin Monroe: „Sukienka powinna być na tyle obcisła, by było widać, że jesteś kobietą i na tyle luźna, by było widać, że jesteś damą.” Ciekawe inspiracje znajdziesz tu: https://www.facebook.com/KobietyNoszaSpodnice

ProTip dla chłopaków: umyj się, załóż czyste ubranie ale nie spryskuj się obficie perfumami. Dziewczyny mają bardziej wrażliwy węch niż chłopacy i to, co uznajesz za świetny zapach dla niej może być duszące.

SPECJALNIE NA WALENTYNKI 2016 przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji specjalnych ubrań randkowych na wyjątkowe okazje!

walentynki 2016 a  walentynki 2016 b  walentynki 2016 c 
Share

Artykuły pokrewne