Zastanawiasz się, jak zaimponować dziewczynie, aby chciała z tobą pójść na radkę? Pytanie podstawowe – po co chcesz jej imponować? Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, bo masz nadzieję na seks, to sprawa jest skomplikowana.

Większość nastoletnich dziewczyn nie jest zainteresowana seksem, tylko relacją – żeby mieć chłopaka, okazującego czułość, pokazującego, że dziewczyna jest dla niego ważna itp. Nieliczne zainteresowane seksem dziewczyny z kolei mają z reguły wielu chłopaków. Może ci to „nie przeszkadzać”, ale to oznacza np. bardzo wysokie prawdopodobieństwo choroby wenerycznej. Jeśli przy tym liczysz na realizację scen z filmów porno, rozczarujesz się. Prawdziwy seks wygląda inaczej.

Inny problem – niewiele dziewczyn uprawiających seks jako nastolatki robi to, bo lubi. Część robi to by czerpać korzyści. Nie chodzi nawet o pieniądze (nie uważają się za prostytutki), chodzi o prezenty, ppularność. Inne robią to dlatego, że tak naprawdę szukają miłości, ale nie potrafią zrobić tego w zdrowy sposób, bo już zostały skrzywdzone.

Ostatni problem – badania pokazują, że gdy chłopacy dorastają, szukają partnerek, które nie "rozdawały swych wdzięków" będąc nastolatkami. Brutalnie mówiąc jest to podejście: „z innymi się sypia, z innymi się żeni”. Tyle, że dziewczyny, które czekają z seksem do dorosłości też wolą mężczyzn o podobnym braku doświadczeń. Oznacza to tyle, że dorastając możesz zmienić sposób patrzenia na relacje damsko-męskie, ale nie zmienisz już swoich doświadczeń. Będziesz miał za sobą i zranioną intymność i być może choroby weneryczne. To nie jest dla kobiet atrakcyjne.

autor zdjęcia: Didgeman/ pixabay.com
Share

Artykuły pokrewne